Get Adobe Flash player

IR HouseNasz system ogrzewania pomieszczeń daje się łatwo zainstalować w sposób niewidoczny dla oka: pod wykładziną podłogową, pod tapetami, tynkiem ściennym albo w suficie. 

Folie grzewcze naszego systemu stanowią bardzo efektywny rodzaj powierzchniowych elementów grzewczych. Opracowana w Korei folia wykonana z włókien węglowych ma grubość zaledwie 0,5 mm i jest w stanie generować przyjemne ciepło na bazie promieni podczerwonych. 

Dobre samopoczucie?

Folie grzewcze razem z czujnikami temperatury oraz termostatami można także stosować w pomieszczeniach mokrych (łazienki, pralnie, itp.) i co najważniejsze: w ten sposób ogrzewane ściany nie dają najmniejszej szansy na rozwinięcie się grzyba. Dzięki specjalnej powłoce ceramicznej nasze folie grzewcze działają wydajniej, zużywają mniej prądu oraz miejscowo działają bakteriobójczo.

Energooszczędne ?

Ciepło uzyskane w wyniku promieniowania podczerwonego po zainstalowaniu radiacyjnych urządzeń grzewczych w podłodze, ścianach lub suficie jest dostępne natychmiast, za naciśnięciem klawisza, bez czasu rozruchu i generowane jest tylko przez taki czas, przez jaki jest rzeczywiście potrzebne. Dzięki temu ogrzewanie powierzchniowe jest niezwykle energooszczędne, dystrybuując ciepło szybko i równomiernie w całym pomieszczeniu, równie skutecznie zimą, co w okresach przejściowych.

Z przyszłością?

Nasz system ogrzewania w powiązaniu z odnawialnymi źródłami energii jest nie do pokonania. Proponujemy Państwu rozwiązanie hybrydowe, składające się z naszego systemu grzewczego oraz powietrznej pompy ciepła francuskiej firmy Atlantic. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostajecie Pańśtwo najtańszy system ogrzewania i przygotowania ciepłej wody do celów użytkowych.Polskie Centrum Finansowe Sp. z o.o.

Warsaw Trade Tower, ul. Chłodna 51, 00-891 Warszawa +48 22 435 88 08, Email: info@pcf24.pl

NIP: 1251331663, REGON: 015830371, KRS: 0000222546